do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.

Do pobrania - mapa z podziałem na dzielnice

Straż Miejska


DZIELNICOWI

DZIELNICA NR 1 – Tomasz Piekarczyk, Maciej Dąbrowski

* ul. 11-go Listopada
* ul. 17-go Lipca
* ul. Armii Krajowej
* ul. Asfaltowa
* ul. Boczna
* ul. Boguckiego
* ul. Chmielna
* ul. Czysta
* ul. Grodziecka od ul. Tuwima
* ul. Kombatantów (od Szpitalnej)
* ul. Miodowa
* ul. Niwa
* ul. Ogrodowa
* ul. Przełajska
* ul. Rolnicza
* ul. Spółdzielcza
* ul. Szkolna
* ul. Szpitalna
* ul. Sobieskiego
* ul. Sadowa
* ul. Tuwima
* ul. Waryńskiego
* ul. Wojkowicka
* ul. Wspólna
* ul. Zielona
* ul. Łączkowa

DZIELNICA Nr 2 – Adam Remion (w czasie nieobecności zastępuje Maciej Dąbrowski, Tomasz Piekarczyk)

* ul. 1 Maja od ul. Staszica
* ul. Bytomska
* ul. Będzińska (Strona północna)
* ul. Ciasna
* ul. Grodziecka do ul. Tuwima
* ul. Kacza
* ul. Katowicka od ul. Staszica
* ul. Kilińskiego
* ul. Kombatantów do ul. Szpitalnej
* ul. Kościelna 
* ul. Miasta Auby
* ul. Nadrzeczna
* ul. Pieńkowskiego
* ul. Podwalna
* ul. Rynek
* ul. Rynkowa
* ul. Walna
* ul. Wesoła
* ul. Związku Orła Białego
* ul. Zajazd „Oberża”

DZIELNICA Nr 3 – Michał Malinowski ( czasie nieobecności zastępuje Marcin Motelski)


* ul. Park Grabek
* ul. Park Kościuszki
* ul. 1 Maja do ul. Staszica
* ul. 35-Lecia
* ul. Cicha
* ul. Górnicza
* ul. Legionów
* ul. Miła
* ul. Równoległa
* ul. Siemianowicka
* ul. Składkowskiego
* ul. Słoneczna
* ul. Sportowa
* ul. Staszica od ul.1 Maja w kierunku Siemianowic Śl.
* ul. Szyb Jana
* ul. Węglowa

DZIELNICA NR 4 – Łukasz Szczypiński, Leszek Wojciechowski

* Będzińska (od Modrzejowskiej do 3 Szyb – strona południowa)
* ul. Bratków
* ul. Ciołkowskiego
* ul. Cmentarna
* Cmentarz Parafialny
* ul. Dojazd
* ul. Storczyków
* ul. Górna
* ul. Kamienna
* ul. Kamionka
* ul. Katowicka (od ul. Nowopogońskiej do ul. Staszica)
* ul. Gdańska
* ul. Kosmonautów
* ul. Mieczyków
* ul. Modrzejowska
* ul. Mysłowicka
* ul. Narutowicza
* ul. Poprzeczna
* ul. Słowiańska
* ul. Spokojna
* ul. Staszica od ul. 1 Maja do ul. Modrzejowskiej
* ul. Jaśminowa
* ul. Tulipanów
* ul. Wąska
* ul. Wrzosowa
* ul. Żabia
* ul. Żwirki i Wigury
* ul. Żytnia

DZIELNICA NR 5 – Marcin Motelski ( czasie nieobecności zastępuje Michał Malinowski)

* ul. Astrów
* ul. Aleja Róż do ul. Borowej
* ul. Biedermana
* ul. Buczka
* ul. 21 Listopada
* ul. Chopina
* ul. Czarnomskiego
* ul. Dehnelów
* ul. Katowicka od ul. Nowopogońskiej
* ul. Lotnicza
* ul. Łączna
* ul. Moniuszki
* ul. Nowa
* ul. Nowopogońska (od Katowickiej do Reymonta)
* ul. Niecała
* ul. Polna
* ul. Powstańców Śl.
* ul. Powstania Styczniowego
* ul. Reymonta od ul. Nowopogońskiej
* ul. Scheiblera
* ul. Skłodowskiej-Curie
* ul. Strzelecka
* ul. Szarych Szeregów
* ul. Ślepa
* ul. Topolowa
* ul. Zacisze

DZIELNICA NR 6 – Marek Stępień, Urszula Kaczmarek

* ul. Aleja Róż (od ul. Borowej do Nowopogońskiej)
* ul. 3 Kwietnia
* ul. Bema
* ul. Betonowa
* ul. Borowa
* ul. Broniewskiego
* ul. Brynicka
* ul. Brzechwy
* ul. Czeczota
* ul. Francuska
* ul. Graniczna
* ul. Harcerska
* ul. Kościuszki
* ul. Krakowska
* ul. Krzywa
* ul. Lwowska
* ul. Mickiewicza
* ul. Nowopogońska (od ul. Reymonta )
* ul. Okrzei
* ul. Piastowska
* ul. Płocka
* ul. Poniatowskiego
* ul. Puławskiego
* ul. Reja
* ul. Saturnowska
* ul. Sikorskiego
* ul. Stalowa
* ul. Sułkowskiego
* ul. Szybikowa
* ul. Trznadla
* ul. Warszawska
* ul. Wapienna
* ul. Wojciechowskiego
* ul. Wybickiego
* ul. Zwycięstwa
* ul. Żeromskiego (prawa strona)

DZIELNICA Nr 7 – Robert Woźniak, Mariusz Lewandowski

* ul. Będzińska (od ul. 3 Szyb do Granicy miasta)
* ul. Brzozowa
* ul. Daleka
* ul. Oś. Dziekana
* ul. Graniczna do ul. Kościuszki
* ul. Batorego
* ul. Jasna
* ul. Handlowa
* ul. Klonowa
* ul. Konopnickiej
* ul. Kopernika
* ul. Krasickiego
* ul. Krótka
* ul. J. Matejki
* ul. Małobądzka
* ul. Lipowa
* ul. Norwida
* ul. Nowopogońska (od ul. Reymonta )
* ul. Orzeszkowej
* ul. Piaskowa
* ul. Promyka
* ul. W. Pola
* ul. Prosta
* ul. B. Prusa
* ul. Pusta
* ul. Robotnicza
* ul. Rzemieślnicza
* ul. Skibowa
* ul. Ks. Skorupki
* ul. Sienkiewicza
* ul. Słowackiego
* ul. Spacerowa
* ul. Społeczna
* ul. Staropogońska
* ul. Stawowa
* ul. 27 Stycznia
* ul. 3 Szyb
* ul. Wiosenna
* ul. Wiejska
* ul. Wyspiańskiego
* ul. Zamiejska

 

 

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Mapa Czeladzi Podział na Dzielnice 16-03-16 11:21 1.53MB pobierz plik: Mapa Czeladzi Podział na Dzielnice

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H