do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.

Czeladzkie Talenty

Czeladzkie Talenty 

Za nami kolejna edycja Festiwalu Twórczości Muzycznej, Tanecznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Czeladzkie Talenty”. Jak co roku młodzi uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności i pasje z nadzieją, że to właśnie im przypadnie miano tych najzdolniejszych.

Festiwal Twórczości Muzycznej, Tanecznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Czeladzkie Talenty” jest corocznym wydarzeniem, promującym różnorodne zainteresowania i talenty dzieci i młodzieży z Czeladzi. Idea tego festiwalu wyrosła z potrzeby przedstawienia indywidualnych pasji i uzdolnień jego uczestników, ale także zaprezentowania całorocznej pracy pedagogicznej i metodycznej nauczycieli, instytucji i stowarzyszeń, zajmujących się promowaniem sztuki i kultury wśród młodych.

Uczestnicy każdego przeglądu podzielili się wszystkim, co w nich najlepsze. Ponownie ekspozycja własnych prac okazała się doskonałą okazją do wymiany motywujących do dalszego rozwoju doświadczeń i nawiązania nowych znajomości. W tym roku każdy uczestnik imprezy otrzymał dyplom za udział oraz słodki poczęstunek.

Uczestnicy którzy zajęli I miejsce w każdej z kategorii wiekowej, wystąpią ponownie 5 czerwca, podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka w Parku Grabek.

Oto lista laureatów tegorocznej edycji „Czeladzkich Talentów”. Zdjęcia wszystkich uczestników dostępne na naszym profilu facebookowym.

 

PRZEGLĄD TANECZNY

Zespoły i duety

Kategoria Klasy I-III

I – Kinga Wierzbicka i Nataniel Jakubiak

II – PSIKUS

II – MINI STARS II

III – BŁYSK MINI

Wyróżnienie – NEW GENERATION

Wyróżnienie – CZELADZKIE PEREŁKI

 

Kategoria Klasy IV-VI

I – BŁYSK

II – BLACK STARS

 

Kategoria Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne

I – SZEPTEM

II – NAE NAE CREW

III – BLACK ARTS

 

Soliści

Kategoria Klasy I-III

I – Martyna Majchrzyk

II – Julian Grad

III – Maja Zgłobicka

 

Kategoria Klasy IV-VI

I – Aleksandra Siuda

II – Emilia Ciepiela

III – Paulina Jakubiec

 

Kategoria Gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne

I – Natalia Staciwa

II – Paulina Urbańska

III – Marta Solarz

III – Paulina Wiśniewska

 

PRZEGLĄD PLASTYCZNY

Kategoria Klasy I-III „Morskie Opowieści”

I – Ola Knap

II – Iga Miklasińska

III – Wojtek Dyduch

III – Patrycja Kawecka

Wyróżnienie – Estera Matyja – Garbiec

Wyróżnienie – Martyna Gregorczyk

Wyróżnienie – Oliwia Paul

 

Kategoria Klasy IV-VI „Śniadanie nad Sekwaną”

I – Weronika Białas

II – Iga Papaj

III – Kamila Dudek

III – Julia Zimowicz

Wyróżnienie – Filip Kirow

 

Kategoria Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne „Zakochani w Paryżu”

I – Alicja Przybyłek

II – Wiktoria Redek

III – Paulina Zimoch

Wyróżnienie – Maciej Pałuszny

Wyróżnienie – Natalia Juszczak

 

PRZEGLĄD MUZYCZNY

 

Duety i zespoły

Kategoria Klasy -III

I – MINIBABKI

II – ŁOBUZIAKI

 

Kategoria Klasy IV-VI

I – BELL CANTO

II – ZESPÓŁ TUTTI

III – MINI BABKI

III – WIOLINKI

Wyróżnienie – KWARTET INSTRUMENTÓW DĘTYCH

 

Kategoria Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne

I – POD KLUCZEM

 

Soliści

Kategoria Klasy I-III

I – Maja Bielawska

II – Patrycja Chrząszcz

III – Natalia Niedopytalska

 

Kategoria Klasy IV-VI

I – Marta Bugiel

II – Laura Ulicka

III – Nadia Partyka

Wyróżnienie – Natalia Winiarska

 

Kategoria Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne

I – Alicja Andrejczuk

II – Julia Zięba

III – Justyna Wanot

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin Czeladzkie Talenty 2016 16-04-26 15:18 0.93MB pobierz plik: Regulamin Czeladzkie Talenty 2016

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H