do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
19 maja 2020
kategoria:
Aktualności
Wakacyjna wymiana młodzieżowa odwołana
Wakacyjna wymiana młodzieżowa odwołana

Tego lata, czeladzkie dzieci jak co roku miały uczestniczyć w wakacyjnej wymianie młodzieżowej. Niestety, ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w Europie oraz niejasną sytuację prawną dotyczącą chociażby obowiązku odbywania kwarantanny po przekroczeniu granicy, jesteśmy zmuszeni do odwołania tegorocznej wymiany młodzieżowej...

Prowadziliśmy bardzo długie rozmowy ze stroną francuską oraz węgierską, która miała w tym roku dołączyć do naszej inicjatywy. Podczas nich zarówno my, jak i nasi zagraniczni przyjaciele zgodnie stwierdziliśmy, że nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnego bezpieczeństwa dzieci i młodzieży uczestniczących w wymianie.

Zarówno dla nas jak i dla władz Auby oraz Varpaloty, nie była to łatwa decyzja, jednakże bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze.

Zapewniamy, że do idei wakacyjnej wymiany młodzieżowej powrócimy za rok, a rozmowy o jej przyszłorocznej formie - trwają.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H