do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
10 września 2019
kategoria:
Aktualności
Spotkanie autorskie z Agnieszką Krawczyk
Spotkanie autorskie z Agnieszką Krawczyk

Agnieszka Krawczyk, absolwentka filologii polskiej UJ, mieszka w Krakowie. Dwukrotna laureatka konkursu na opowiadanie kryminalne organizowanego w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału we Wrocławiu (2009 i 2010).

Autorka 15 książek, wśród nich kilka bestselerowych powieści obyczajowych i kryminałów. Największą popularnością wśród czytelników cieszą się serie "Dolina mgieł i róż" oraz "Czary codzienności". Pierwsza opowiada o malowniczej wiosce Ida, druga o małym miasteczku Zmysłowo. W 2018 rozpoczęła wydawanie kolejnej serii "Uśmiech losu".

Z wykształcenia teoretyk literatury, z zamiłowania – pisarka. Jak na prawdziwą miłośniczkę kryminałów przystało, posiada pokaźny zbiór sensacyjnych i jednocześnie śmiesznych artykułów z gazet oraz humorystycznych nekrologów. Jedna z trzech założycielek stowarzyszenia autorek kryminałów Zbrodnicze Siostrzyczki (www.agnieszkakrawczyk.pl, zbrodniczesiostrzyczki.pl).

Ciekawostki o Agnieszce Krawczyk:

  • posiada dużą kolekcje starych ilustrowanych książek dla dzieci oraz powieści o piratach
  • ma słabość do dobrej kawy oraz swojego rodzinnego miasta – Krakowa, któremu poświęciła kilka książek
  • posiada pokaźny zbiór materiałów literackich, łącznie z humorystycznymi nekrologami czy też osobliwymi artykułami z gazet, które potrafią działać na nią niezwykle inspirująco
  • jest niepoprawną optymistką, w życiu dostrzega raczej pozytywne strony, lubi się śmiać

Spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki i Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, dofinansowane ze środków Instytutu Książki odbędzie się 17 września, godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. 1 Maja 27 (wstęp wolny).

Na spotkaniu będzie można kupić książki autorki w promocyjnych cenach.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H