do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
22 maja 2020
kategoria:
Aktualności
 Dimedic Polska Sp. z o.o.

W ostatnich tygodniach znaleźliśmy się w okolicznościach, które zagrażają bezpieczeństwu nas wszystkich. Rosnąca liczba ofiar wirusa SARS-CoV-2 i kolejne jego ogniska utrudniają powrót do normalnego funkcjonowania i – mimo stopniowego odmrażania gospodarki – powodują strach i niepewność.

Tak powstała inicjatywa firmy Dimedic Polska Sp. zo.o. o stworzeniu pro bono przychodni telemedycznej Dimedic.PL, w której zdalnie konsultowani są pacjenci, u których występuje podejrzenie zakażenia koronawirusem. Bez konieczności kontaktów osobistych, zapobiegając tym samym rozwojowi choroby, odciążając placówki medyczne i zmniejszając liczbę hospitalizacji.

Przychodnia działa pod adresem koronawirus.dimedic.pl i jest dostępna dla pacjentów pro bono przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.


Zapraszamy

 

Źródło: Wydział Edukacji i Polityki Społecznej

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H