adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Samospis internetowy w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań!Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
09 2021
kategoria:
Aktualności
Otwarto punkt przyjmowania wniosków w ramach programu "Czyste Powietrze"
Otwarto punkt przyjmowania wniosków w ramach programu "Czyste Powietrze"

W Urzędzie Miasta Czeladź otwarto punkt przyjmowania wniosków w ramach Programu Czyste Powietrze. Obsługą Programu zajmują się pracownicy Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych.

Informujemy, że wnioski w ramach Programu Czyste Powietrze mogą być składane:

  • Przez Internet (konieczność posiadania Profilu Zaufanego);
  • Przez Portal Beneficjenta (gdy wnioskodawca nie posiada Profilu Zaufanego) pod adresem: https://portal.wfosigw.katowice.pl/:

W tym celu należy założyć konto w Portalu Beneficjenta WFOŚiGW w Katowicach, wypełnić wniosek w pdf i umieścić go na Portalu Beneficjenta WFOŚiGW Katowice. Tak przygotowany wniosek należy wydrukować, podpisać ręcznie i złożyć wraz z załącznikami w Urzędzie Miasta Czeladź. Urząd rejestruje taki wniosek i przesyła do WFOŚiGW w Katowicach.

  • Przy pomocy Urzędu Miasta Czeladź;

Utworzyliśmy specjalne stanowisko komputerowe, z którego mogą skorzystać mieszkańcy w asyście pracowników Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych. Wniosek jest wypełniany w wymaganym formacie pdf, drukowany, podpisywany przez Wnioskodawcę i przesyłany elektronicznie oraz w wersji papierowej wraz z załącznikami do WFOŚiGW w Katowicach.

Osoby, które chcą skorzystać ze stanowiska komputerowego proszone są o wcześniejsze umówienie terminu wizyty pod nr telefonu: 32 763 79 84 lub mailowo:

Wnioski są rozpatrywane przez WFOŚiGW w Katowicach. Informacje o rozpatrzeniu wniosku przekazywane są wnioskodawcy za pośrednictwem Portalu Beneficjenta, mailowo lub korespondencyjnie.

Złożenie wniosku nie jest gwarancją otrzymania dotacji!

Więcej informacji na stronie internetowej: https://www.wfosigw.katowice.pl/oferta-dla-osob-fizycznych/program-czyste-powietrze.html

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf CZP-Ulotka-A5-Październik-2020.pdf 21-02-09 13:54 1.93MB pobierz plik: CZP-Ulotka-A5-Październik-2020.pdf

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry