do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
18 maja 2020
kategoria:
Aktualności
Na zdjęciu burmistrz Zbigniew Szaleniec, jego zastępca Beata Zawiła i naczelnik Wydziału Edukacji - Elżbieta Bazańska-Wolska
Na zdjęciu burmistrz Zbigniew Szaleniec, jego zastępca Beata Zawiła i naczelnik Wydziału Edukacji - Elżbieta Bazańska-Wolska

Dziś do Miasta Czeladź trafiło 40 nowych komputerów o łącznej wartości niemal 80 tysięcy złotych, które miasto zakupiło dzięki środkom pochodzącym z programu operacyjnego „Polska Cyfrowa” na lata 2014-2020, w ramach projektu „Zdalna szkoła”.

Komputery zostaną przekazane do czeladzkich szkół, które wypożyczą je najbardziej potrzebującym uczniom. Miasto stara się w ten sposób zapewnić wszystkim uczniom równy dostęp do usług edukacyjnych świadczonych przez miejskie placówki oświatowe.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H