do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
16 marca 2020
kategoria:
Aktualności
Logotyp Czeladzkich Wodociągów
Logotyp Czeladzkich Wodociągów

Czeladzkie Wodociągi Sp. z o.o. w Czeladzi, w tym trudnym  dla nas wszystkich okresie, zwracają się do wszystkich Mieszkańców naszego miasta z prośbą o nie wrzucanie do urządzeń kanalizacyjnych chusteczek higienicznych, rajstop, szmat oraz środków higienicznych tj. patyczków, pampersów, nierozpuszczalnych papierów i chusteczek itp. Tego typu elementy napływając do przepompowni wkręcają się w wirniki pomp i tym samym powodują ich uszkodzenie. Ponadto wprowadzane do kanalizacji rzeczy wywołują zatory w rurach oraz studniach.

W związku z tak dużą awaryjnością kanalizacji sanitarnej, spowodowaną wyrzucaniem szmat i przedmiotów, które absolutnie nie powinny się znaleźć w kanalizacji, mając na względzie bezpieczeństwo pracowników pracujących przy usuwaniu awarii, bezpośrednio narażonych na działanie czynników biologicznych, apelujemy do Mieszkańców o przestrzeganie zasad korzystania z kanalizacji sanitarnej.

 Ponadto bardzo prosimy, aby nie wyrzucali Państwo resztek jedzenia do toalet, umywalek i zlewów. Przedostające się do kanalizacji resztki zalegają w rurach oraz studniach zmniejszając drożność tych urządzeń oraz zwiększając  zagrożenie rozprzestrzeniania się wszelkiego rodzaju chorób

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H