do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
16 maja 2018
kategoria:
Aktualności
Wystawa wierszy Krzysztofa Marka Machy
Wystawa wierszy Krzysztofa Marka Machy

Od 4 do 29 maja w Galerii Exlibris  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi prezentowana jest nietypowa Wystawa wierszy Krzysztofa Marka Machy.

Krzysztof Macha, urodzony w 1959 roku pisarz i poeta, wcześniej także dziennikarz, mieszkający w Czeladzi, w Zagłębiu Dąbrowskim. 

Na co dzień silnie związany z bielskim środowiskiem kulturalnym, jego matecznikiem jest Salonik Sztuk Rozmaitych "Bazyliszek".
Twórczość autora wykracza poza sferę słowa – jego poezję można nie tylko przeczytać, ale i zobaczyć. Na wystawie możemy podziwiać nie tylko plansze z jego wierszami, ale i źródła jego inspiracji.
Szczególnej uwadze polecamy haiku autora, czyli tzw. japońskie reminiscencje.

17 maja o godz. 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. 1 Maja 27, odbędzie się wieczór autorski Krzysztofa Marka Machy.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H