do góry
adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności
16 maja 2018
kategoria:
Aktualności
Żałoba po górnikach z Zofiówki
Żałoba po górnikach z Zofiówki

Wojewoda śląski, Jarosław Wieczorek, zaapelował, by w czwartek, 17 maja na terenie województwa śląskiego opuścić flagi do połowy masztu i powstrzymać się od organizacji imprez artystycznych i rozrywkowych na znak żałoby po górnikach, którzy zginęli w kopalni Zofiówka.

- W związku z wypadkiem jaki miał miejsce w dniu 5 maja 2018 r. w Kopalni Węgla Kamiennego "Borynia-Zofiówka-Jastrzębie" w Jastrzębiu-Zdroju, w którym tragicznie zginęło 5 górników, zwracam się z apelem do wszystkich organizatorów imprez artystycznych i rozrywkowych na terenie województwa śląskiego o powstrzymanie się od ich organizacji w dniu 17 maja 2018 r. na znak żałoby po zmarłych górnikach - można przeczytać w apelu wojewody.

W czwartek, 17 maja, flagi przy Urzędzie Miasta w naszym mieście zostaną opuszczone do połowy masztu oraz czwartkowy wieczór autorski w Miejskiej Bibliotece Publicznej zostaje ODWOŁANY.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H